BİLGİSAYAR EĞİTİMLERİ

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ KURSU

Bilgisayar İşletmenliği Kursu Bilgisayar kullanan yada kullanmak isteyen herkese hitap eden bir programdır. Bilgisayar işletmenliği kursu içerisinde Windows, Word,  Excel,  Powerpoint ve İnternet programlarını öğrenerek işyerlerinizde veya günlük çalışmalarınızda daha verimli olabilirsiniz. Ayrıca Bilgisayar kursu sonunda sınavlara katılarak Devlet Memurluğu sınavlarında ve resmi kurumlarda geçerli olan Bilgisayar işletmenliği 160 Saatlik Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar Sertifikasını da alabilirsiniz. 

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI KURSU

Bilgisayar Programcılığı Kursu alarak bir bilgisayarı genel olarak İşletim Sistemleri, Algoritma , Programlamaya Giriş, C++,Visual Basic ve diğer programlama dillerini öğretmeyi amaçlamaktadır . Bilgisayar Programcılığı Kursu’na, bilgisayar programcısı olmak isteyen adaylar katılmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlarında, KPSS’de ve diğer sınavlarda istenilen bir belge olan 400 Saatlik MEB Onaylı Bilgisayar Programcılık Sertifikası (Bilgisayar Programlama Sertifİkası) bu kursun sonunda alınmaktadır.

TEMEL EXCEL KURSU

Temel Excel Kursu ile elektronik hesaplama , listeleme ( Tablolama ) ve grafik oluşturma yapabilirsiniz. Excel veri tabanını destekleyen , içinde bulunan detaylı finansal çözümler ve grafik oluşturma başarısı nedeniyle, kendi türünde şu anda dünyadaki en popüler yazılımdır. Excel ile, elektronik tablolar hazırlayabilir,Bu tablolara veri girişi yapabilir, Verilerle ilgili grafikler çizebilir,Kolay ve hızlı bir şekilde raporlar, özetler hazırlayabilir,İstenilen verilere ulaşabilir, sıralayabilir, sorgulayabilirsiniz.

İLERİ EXCEL KURSU

İleri Excel Kursu daha etkin bir şekilde excel’i kullanmayı size öğretecek ve işinizi daha verimli bir şekilde yapmanızı sağlayacak bir eğitim paketidir. Excel programını kullananların iş verimliliğini arttırmak amacıyla excel’in az kullanılan fakat kısa zamanda çok iş yapmaya yarayan özellikleri öğretilecektir. Temel Excel Fonksiyonlarını kullanmak, Formüllerle Çalışmak, Grafikler oluşturmak, Veri çözümlemlemeleri, Listeler, Verileri inceleme, Tekrarlayan kayıtları temizlemek, Çoklu Sayfalarla çalışma, Özet Tablolar, Senaryolar , çözücüler ve makro gibi özellikleri uygulamalı olarak işlenecektir.

ONPARMAK KLAVYE KURSU

Onparmak Klavye Kursu klavyeye bakmadan bütün parmakları kullanarak yazı yazma kazanımı eğitimidir. Daha çok zabıt katipliği sınavına hazırlık için katılım olmakla birlikte, Klavyeyi hızlı kullanmak isteyenlerde bu kursa katılmaktalar. Bir çok iş yerinde ofis elemanı veya muhasebe personeli seçilirken on parmak bilip bilmediği sorulmaktadır. Günümüzde bütün işlemlerin bilgisayardan yapılması dolayısıyla iş ve zaman kazanımı için on parmak klavye kullanımı bir zorunluluk haline gelmiştir.

BİLGİSAYARLI MUHASEBE KURSU

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu içerisinde Temel Muhasebe Bilgileri, Eta V8 SQL ve Logo Go 3 programlarını öğrenip Şirketlerin Muhasebe departmanlarında ön muhasebe elemanı olarak çalışabilirsiniz. Şirketlerin Stok, Cari, Fatura, Çek, Senet, Kasa, Banka, Borç, Alacak takibini ve işletmelerin finansal açıdan şu anki durumlarının tespit edilmesi ve gelecekteki faaliyetlerinin planlanması için gereken bilgi ve raporların hazırlanmasını yapabilirsiniz. Ayrıca Genel Muhasebe Eğitimini alarak da Muhasebe Bürolarında veya Mali Müşavirlik bürolarında Muhasebe elemanı olarak çalışabilirsiniz.