İLERİ EXCEL

Microsoft Office Excel programını kullanabiliyorsunuz, fakat yapmak istediklerinizi artık temel Excel bilgisi ile yapamıyorsunuz. İleri Excel Kursu sayesinde MS Excel programının derinlerine inebileceksiniz. MS Excel programının ileri düzey özellikleri yardımıyla işleriniz kolaylaşacaktır. Excel Makroları sayesinde işlerinizi çabuklaştırıp, Visual Basic ile kodlama yaparak kendi programlarınızı Excel üzerinde geliştirebileceksiniz.

İleri Excel Eğitiminde asıl amaç; belirli düzey Microsoft Office Excel bilgisine sahip olan kişilere özellikle iş hayatlarında karşılaşabilecekleri problemlerin çözümünde etkin bir çözüm bulmaktır. İleri Excel Eğitimi sayesinde kişiler, çalışmalarını bir veritabanı mantığı çerçevesinde ele alıp, MS Excel çalışma dosyalarını ona göre düzenleyeceklerdir. Bu çerçevede verilen İleri Excel Dersleri, sadece bir takım formüllerin ve Excel’in anlatılması şeklinde olmayacak olup etkin bir Excel çalışma ortamının nasıl yaratılabileceğine odaklanacaktır. Kursiyerler alınan İleri Excel Eğitimi sonrasında MS Excel programını iş hayatlarında daha etkin ve verimli bir biçimde kullanabileceklerdir.

İleri Excel Kursu Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER FİYAT
İleri Excel Kursu-12 Saat Sorunuz Hafta içi Gündüz
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 12:00-15:00
720 TL
İleri Excel Kursu-12 Saat Sorunuz Hafta içi Akşam
Salı-Perşembe 18:30-21:30
720 TL
İleri Excel Kursu-12 Saat Sorunuz Hafta sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 12:00-15:00
720 TL
İleri Excel Kursu-12 Saat Sorunuz Hafta sonu Akşam
Cumartesi-Pazar 18:00-21:00
720 TL

NOT: Yukarda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp yerinizde veya kurumumuzda İleri Excel Kursu için birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Eğitimin İçeriği

  • Bölüm 1: Formüllerle çalışmak
  • Bölüm 2: Verileri düzenlemek ve çözümlemek
  • Bölüm 3: Veri gruplama, bütünleme ve özet tablolar
  • Bölüm 4: Amaçlananı bulmak ve durum değerlendirmesi
  • Bölüm 5: Bilgiyi düzenlemek
  • Bölüm 6: Form kontrolleri ve makrolar