TEMEL EXCEL

Microsoft Excel iş dünyasında etkin şekilde kullanılan vazgeçilmez bir paket program haline gelmiştir. Microsoft Office Excel programının verimli bir biçimde kullanılması kurumlarda verimliliğin önemli ölçüde artmasına ve dolaylı olarak kurum maliyetlerin düşmesine de yarar sağlamaktadır. Excel programını etkili kullanan kişiler çalışmalarını daha kısa zamanda ve başarı bir şekilde tamamlamakta böylece iş hayatlarında bir adim daha ön plana çıkmaktadırlar.Kursumuzda düzenlediğimiz Excel Eğitimleri bilgisayar başında uygulamalı olmak üzere baştan sona menüler üzerinden anlatılmaktadır. Excel kurslarımızda; Excel Tabloların, grafiklerin oluşturulması ve formüllerin kullanımı da örnek birtakım uygulamalar ile yapılmaktadır. Bunun ile birlikte kişilere ve kurumlara özel Excel dersleri vermekteyiz.Excel eğitimleri sonunda katılımcılar MS Excel kullanımına hakim olacak ve Excel’i daha hızlı ve etkin bir biçimde kullanabileceklerdir.

Excel eğitimini başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz İleri Excel Eğitimine talep göstermektedirler. Bunun yanısıra firma olarak Kurumsal Excel Dersleri vermekteyiz. Değişik firma çalışanları Excel Eğitimi sayesinde, MS Office ailesinin en önemli programlarından birini öğrenmiş olacaklardır.

Temel Excel  Kursu  Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER ÜCRET
Temel Excel Kursu-12 Saat SORUNUZ Haftaiçi Sabah
Salı-Perşembe 09:00-12:10
400 TL
Temel Excel Kursu-12 Saat SORUNUZ Haftaiçi Gündüz
Salı-Perşembe 15:00-18:10
400 TL
Temel Excel Kursu-12 Saat SORUNUZ Haftaiçi Akşam
Salı-Perşembe 18:30-21:40
400 TL
Temel Excel Kursu-12 Saat SORUNUZ Hafta sonu Sabah
Cumartesi-Pazar 09:00-12:10
400 TL
Temel Excel Kursu-12 Saat SORUNUZ Hafta sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 15:00-18.10
400 TL

NOT: Yukarıda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp yerinizde veya kurumumuzda Bilgisayar Kursu için birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Eğitimin İçeriği

Excel programını iyi şekilde kullananlar çalışmalarını daha kısa zamanda bitirebilmektedir. Böylece excel bilen kişiler iş hayatında bir adim daha ön plana çıkmaktadırlar. Temel Excel Eğitimi içeriği aşağıda belirtilmiştir.

  • Bölüm 1: MS Excel ne işe yarar?
  • Bölüm 2: Verilerle çalışmak
  • Bölüm 3: Dosya İşlemleri
  • Bölüm 4: Biçimlendirme
  • Bölüm 5: Sayfa ayarlama
  • Bölüm 6: Yazdırma işlemleri
  • Bölüm 7: Grafikler ile çalışmak
  • Bölüm 8: Hızlı erişim araç çubuğunu özelleştirmek
  • Bölüm 9: Hesaplama ve temel fonksiyonlar