AutoCad

Autocad Kursuna kimler katılabilir?

Autocad Kursu; Makine, İnşaat, Mimar, Harita, Elektrik, Elektronik, Tekstil Mühendisleri ve Teknikerleri, İç Mimarlar, Mobilya Tasarımı, Peyzaj Mimarları, Mutfak ve Teknik çizim işi ile uğraşan herkes içindir.

Autocad Kursu size ne kazandırır?

Kursiyerlerimiz Autocad kursları ‘na katılarak Autocad programını tüm detayları ile öğrenmiş olacaklardır. Bu sayede makine, inşaat, mimarlık, mobilya, ambalaj ve diğer sektörlerdeki tüm teknik çizimleri 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak hızlı ve doğru bir şekilde çizebilir düzeye geleceklerdir. İç mekan, dış mekan, fuar standı gibi 3 Boyutlu Mimari görselleştirme sunumları hazırlamak için ayrıca 3D Max Kursu alabilirsiniz.

Autocad Kursu Kurs Başlama Tarihleri

KURS ADI BAŞLAMA TARİHİ GÜN VE SAATLER ÜCRET
Autocad Kursu 01 Ekim 2018 Haftaiçi Gündüz
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 12:00-15:00
Autocad Kursu 06 Kasım 2018 Haftaiçi Akşam
Salı-Perşembe 18:45-21:30
Autocad Kursu 29 Eylül 2018 Hafta sonu Gündüz
Cumartesi-Pazar 12:00-15:00
Autocad Kursu 06 Ekim 2018 Hafta sonu Akşam
Cumartesi-Pazar 18:00-21:00

NOT: Yukarda belirtilen eğitim saatlerimiz size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp yerinizde veya kurumumuzda Autocad Kursu için birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Neden Bilge Arı Autocad kursu ?

  • Autocad eğitimi alarak, alanında en az 5 yıl piyasa deneyimine sahip Mühendis, Mimar ve Teknik Öğretmenlerden oluşan kadromuz rehberliğinde Autocad programını tüm ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz.
  • Autocad Kursu sonunda makine, inşaat, mimarlık, mobilya, elektrik, harita, ambalaj ve diğer sektörlerdeki tüm teknik çizimleri iki boyutlu ve üç boyutlu olarak hızlı ve doğru bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Autocad Eğitimi esnasında en az birer adet plan, görünüş, kesit ve üç boyutlu katı model çizimi uygulamalı olarak derste yapılır.
  • Autocad Kursu ‘nda dersler 10 kişilik sınıflarda, her öğrenciye bir bilgisayar düşecek şekilde, projeksiyon sunumu ile uygulamalı olarak yapılmaktadır.